Dyrektor Szkoły Podstawowej  Nr 4 im. H. Sienkiewicza

w Barlinku ogłasza nabór na stanowisko

specjalisty do spraw kadr

O G Ł O S Z E N I E   O   N A B O R Z E

z dnia  18 lipca 2018 roku

opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 (sp4barlinek.edupage.org)

zgodnie z art. 11 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych
(tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 902)

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ  NR 4 IM. H. SIENKIEWICZA W BARLINKU OGŁASZA NABÓR KANDYDATÓW NA STANOWISKO
 SPECJALISTY DO SPRAW KADR

Nazwa i adres jednostki, miejsce wykonywania pracy:

Szkoła Podstawowa  Nr 4 im. H. Sienkiewicza w Barlinku, ul. Kombatantów 3, 74-320 Barlinek

Wymiar zatrudnienia:

1 osoba – pełen etat (40 godzin tygodniowo) od dnia 1 września 2018 r.

1. Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące wymagania:

(spełnianie wymogów określonych w art. 6 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 902)

1. Wykształcenie wyższe – preferowane ekonomiczne;
  2. Udokumentowany, co najmniej 4 letni staż pracy w administracji;
  3. Obywatelstwo polskie;
  4. Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych;
  5. Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane
    z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  6. Kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania pracy na w/w stanowisku;
  7. Znajomość przepisów z zakresu: Prawa Pracy (Kodeks Pracy), ustawy – Karta Nauczyciela, ustawy o finansach publicznych;
  8. Umiejętność pracy w komputerowych systemach kadrowych.

1.       Wymagania dodatkowe:
  1. Rzetelność, sumienność, dokładność, komunikatywność i otwartość;
  2. Umiejętność pracy w zespole, kreatywność,
  3. Samodzielność w pracy oraz własna inicjatywa, poczucie odpowiedzialności
    za realizowane zadania;
  4. Umiejętność planowania i sprawnej organizacji pracy;
  5. Umiejętność analizy i syntezy informacji;

1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisko:
  1. Przestrzeganie przepisów prawa oraz tajemnicy służbowej;
  2. Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej przyjmowania i zwalniania pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych oraz dokumenty zmieniające stanowisko, wynagrodzenie, dokumenty stanowiące podstawę do obliczenia wynagrodzenia, zasiłków chorobowych i przekazuje do księgowości.
  3. Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem szkoleń BHP i p.poż;
  4. Terminowe skierowania na badania okresowe pracowników i kontrola ważności badań;
  5. Prowadzenie dokumentacji osobowej zatrudnionych pracowników;
  6. Przygotowywanie dokumentacji związanej z przejściem pracownika na emeryturę lub rentę.
  7. Wydawanie zaświadczeń na prośbę pracowników oraz prowadzi ewidencję obowiązującą w tym zakresie;
  8. Realizowanie spraw związanych z ustaleniem prawa do urlopu i wyliczaniem wymiaru urlopu;
  9. Przygotowywanie, prowadzenie i przechowywanie:
  1. ewidencji zwolnień lekarskich,
  2. ewidencji nieobecności nieusprawiedliwionych i usprawiedliwionych,
  3. ewidencji czasu pracy;
  4. ewidencję kar i nagród oraz odznaczeń państwowych.
  1. Terminowe realizowanie spraw osobowych pracowników;
  2. Sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu ZUS Rp-7;
  3. Sporządzanie sprawozdań do GUS w zakresie  kadr;
  4. Wprowadzanie i aktualizowanie informacji i danych w Systemie Informacji Oświatowej;
  5. Archiwizacja dokumentów.
  6. Wykonywanie prac zleconych przez Dyrektora.

1. Wymagane dokumenty:
  1. List motywacyjny.
  2. Życiorys (CV) zawierający przebieg pracy zawodowej oraz przebieg nauki kandydata.
  3. Potwierdzające przez kandydata kopie dokumentów dotyczące:
  1. wykształcenia,
  2. stażu pracy,
  3. posiadanych kwalifikacji lub umiejętności (dyplomy, zaświadczenia itp.),
  4. oryginał kwestionariusza osobowego kandydata.
  1. Oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych
    i korzystaniu z pełni praw publicznych.
  2. Oświadczenie kandydata o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie  swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

1.        Inne informacje:

1. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zaklejonej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata z napisem „Nabór na stanowisko specjalisty ds. kadr  w Szkole Podstawowej  Nr 4 im. H. Sienkiewicza w Barlinku”  w sekretariacie Szkoły Podstawowej  Nr 4 im. H. Sienkiewicza w Barlinku, 74-320 Barlinek, ul. Kombatantów 3 do dnia 08 sierpnia 2018 r. do godz. 1400  lub pocztą na podany adres szkoły (decyduje data stempla pocztowego).

1. Aplikacje, które wpłyną do szkoły po terminie nie będą rozpatrywane. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu przesyłki do sekretariatu Szkoły Podstawowej Nr 4 im. H. Sienkiewicza w Barlinku. Otwarcie kopert nastąpi 14 sierpnia 2018 r.

1. Lista kandydatów spełniających wymogi formalne będzie umieszczona na stronie biuletynu informacji publicznej oraz w sekretariacie szkoły  w dniu 16 sierpnia 2018 r.

1. Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 17  sierpnia 2018 r. o godz. 1100.

1. Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona w na stronie biuletynu informacji publicznej i w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza w Barlinku
     w dniu 21 sierpnia 2018 r.
Nazwa: Ogłoszenie o naborze kadry
Data wytworzenia informacji: 23.07.2018 20:21:08