Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Barlinku zaprasza do udziału w ogłoszeniu na wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej wraz z opracowaniem przedmiaru kosztorysu inwestorskiego oraz specyfikacji technicznej na wykonanie platformy pionowej wewnętrznej dla niepełnosprawnych na segmencie B w budynku szkoły.

Okres wykonania zadania wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę to 95 dni. Sugeruje się wykonanie wizji lokalnej na terenie inwestycji po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu.

Warunki przystąpienia:

- uprawnienia konstrukcyjno – budowlanej i elektryczne

- aktualna przynależne do Izby Samorządu Zawodowego,

- prowadzenie działalności gospodarczej,

- oświadczenia o nie zaleganiu ze składkami ZUS i US

Oferty wraz z wypełnionym formularzem stanowiącym

załącznik nr 1 i nr 2 należy złożyć w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 4 w Barlinku do dnia 28.06.2017r. do godziny 10:00.

Wybór oferty nastąpi 28.06. o godzinie 10:15

Nazwa: Ogłoszenie - dźwig osobowy