Zaproszenie do składania ofert: „Pracownia komputerowa ”

(zamówienie do 30 000 EURO, prowadzone poza ustawą Prawo zamówień publicznych)

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza w Barlinku zaprasza do składania ofert na zadanie pn: „Pracownia komputerowa”

Zakres zamówienia obejmuje:

1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, w skład którego wchodzi:

-25 zestawów komputerowych wraz z systemem operacyjnym,

-2 laptopy

-urządzenie wielofunkcyjne,

-zasilacz awaryjny,

-serwer.

Minimalne parametry techniczne przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego.

2.Sprzęt objęty przedmiotem zamówienia musi być sprawny technicznie, wolny od wad oraz musi pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek polski.

3.Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć, podłączyć, skonfigurować i uruchomić pracownię, a także przeszkolić opiekuna pracowni w Szkole Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza w Barlinku, ul. Kombatantów 3.

4.Wykonawca wraz z dostawą winien dostarczyć komplet standardowej dokumentacji oraz certyfikat CE dla użytkownika  w formie papierowej.

5.Odbiór nastąpi na podstawie sporządzonego protokołu odbioru, podpisanego bez uwag przez obie strony umowy.

6.Koszty związane z dostarczeniem sprzętu ponosi wykonawca.

7.Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia zapytania o cenę bez podania przyczyny.

8.Oferty należy składać w terminie do 31 maja 2017 roku do godz. 10.00 w siedzibie Zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Sienkiewicza, 74-320 Barlinek, ul. Kombatantów 3 (sekretariat czynny w godz. 7.00- 15.00) z dopiskiem: „Pracownia komputerowa”

Nazwa: Zaproszenie do składania ofert - pracownia
Data wytworzenia informacji: 15.05.2017 11:12:40